ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 30 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców;
  • Obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej;
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej;
  • Sprawdzanie kompletności załączników (certyfikaty, świadectwa, aprobaty) do zatwierdzeń materiałowych;
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy lub Majstra Budowy.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek – Budownictwo o specjalności konstrukcyjno-budowlanej);
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCAD, Programu kosztorysowego (np. Norma PRO, Zuzia);
  • Zaangażowania, pracowitości, dyspozycyjności i punktualności;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Uczciwości i odpowiedzialności w działaniu.
  • Preferowana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego,
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy, w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o prace
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość zakwaterowania
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Naukę języków obcych zarówno poprzez lekcje stacjonarne jak i naukę on-line,
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Dodane o 19:02, 29 września 2020
  • Wyświetleń:317
  • ID ogłoszenia: 631614662

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Dęblin, rycki, Lubelskie

Ogłoszenia użytkownika Grupa ERBUD